عضويت در خبرنامه
آرشيو مطالب
مطالب پر بازدید
مطالب تصادفی
پشتيباني
جستجوي مطالب
Google
heyvagroup1.sabablog.com
عدم برگزاری المپیاد بین المللی علمی دانشجویی 97

رئیس سازمان سنجش آموزش کشور از عدم برگزاری المپیاد بین المللی علمی دانشجویی 97 خبر داد .ادامه مطلب

امتياز : نتيجه : 5 امتياز توسط 1 نفر مجموع امتياز : 5


برچسب : المپیاد بین المللی علمی دانشجویی, المپیاد بین المللی علمی دانشجویی 97, ,
تعداد بازديد : 7

تاريخ : يکشنبه 31 تير 1397 زمان : : | نويسنده : | لينك ثابت |

زمان اعلام نتایج المپیاد علمی دانشجویی 97

به گفته رئیس سازمان سنجش و آموزش کشور ، نتایج المپیاد علمی دانشجویی 97 ، اواسط شهریور ماه اعلام می شود .


ادامه مطلب

امتياز : نتيجه : 0 امتياز توسط 0 نفر مجموع امتياز : 0


برچسب : زمان اعلام نتایج المپیاد علمی دانشجویی کشور, زمان اعلام نتایج المپیاد علمی دانشجویی 97, ,
تعداد بازديد : 4

تاريخ : يکشنبه 31 تير 1397 زمان : : | نويسنده : | لينك ثابت |

تاثیر بومی گزینی در انتخاب رشته کنکور سراسری


کنکور سراسری به عنوان یکی از آزمون های بزرگ هم به لحاظ تاثیری که روی آینده تحصیلی دانش آموزان خواهد داشت و هم به لحاظ جامعه آماری شرکت کننده در این آزمون ، از اهمیت ویژه ای برخوردار است . انتخاب رشته کنکور سراسری نیز به عنوان آخر گام و مهمترین گام برای ورود به دانشگاه ، حساسیت های خاص خود را به همراه دارد . یکی از پرسش هایی که هنگام انتخاب رشته مطرح است ، گزینش بومی یا همان بومی گزینی میباشد . در این مقاله سعی کرده ایم تا اطلاعات درخور نیاز شما درباره بحث بومی گزینی در دوره ها و رشته های مختلف در انتخاب رشته 97 را در اختیارتان قرار دهیم . ضمناً شما میتوانید برای آشنایی با قسمت های مختلف کارنامه کنکور سراسری و تاثیر سهمیه ها در انتخاب رشته ، مقالات توضیحات کارنامه کنکور سراسری و تاثیر سهمیه در انتخاب رشته کنکور سراسری را مطالعه نمایید .


 استان بومی هر داوطلب داخل کارنامه وی مشخص شده است 

ادامه مطلب

امتياز : نتيجه : 2 امتياز توسط 1 نفر مجموع امتياز : 2


برچسب : تاثیر بومی گزینی در انتخاب رشته کنکور سراسری, تاثیر بومی گزینی در انتخاب رشته کنکور سراسری 97, تا, ,
تعداد بازديد : 3

تاريخ : يکشنبه 31 تير 1397 زمان : : | نويسنده : | لينك ثابت |

توضیحات کارنامه کنکور سراسری 97

بعد از اعلام نتایج کنکور سراسری ، حال زمان آن فرا رسیده که دانش آموزان انتخاب رشته کنکور سراسری را به بهترین شکل ممکن انجام داده و این برنامه یکساله را به مرحله پایانی خود برسانند . عوامل زیادی هستند که در انجام یک انتخاب رشته خوب می توانند داوطلبان را کمک کنند اما بدون شک اولین و یکی از مهم ترین این عوامل آشنایی با کارنامه کنکور سراسری است . کارنامه شما اصلی ترین ملاک در انتخاب رشته و اولین اصل در ترتیب چینش انتخاب هایتان است . اگر شما با توضیحات کارنامه کنکور سراسری آشنا باشید و بدانید که قسمت های مختلف کارنامه کنکور سراسری هر کدام چه معنی ای دارد بسیار راحت تر می توانید از سایر ابزار های کمکی مانند نرم افزار انتخاب رشته یا رتبه های قبولی سال گذشته استفاده کنید . از آنجایی که توضیحات کارنامه کنکور سراسری کلیه داوطلبان گروه های آزمایشی تجربی ، انسانی ، ریاضی ، هنر و زبان های خارجی تا حد زیادی شبیه به هم است ، در این مقاله می خواهیم تمامی قسمت های یک نمونه از کارنامه کنکور سراسری 97 را توضیح دهیم . هرکارنامه کنکور سراسری شامل سه قسمت اصلی اطلاعات ثبت نامی و آزمونی ، وضعیت مجاز به انتخاب رشته در دوره های مختلف و درصد ها و نمرات آزمون است که در ادامه هر کدام از این بخش ها را مفصلا توضیح خواهیم داد . توضیحاتی که در ادامه آمده از این کارنامه زیر استخراج شده است .


 دلیل اهمیت استان بومی در کارنامه کنکور سراسری این است که نحوه گزینش بسیاری از رشته ها با اولویت بومی گزینی است 

ادامه مطلب

امتياز : نتيجه : 0 امتياز توسط 0 نفر مجموع امتياز : 0


برچسب : توضیحات کارنامه کنکور, توضیحات کارنامه کنکور سراسری, توضیحات کارنامه کنکور 97, توضیحات کارنامه ک, ,
تعداد بازديد : 2

تاريخ : يکشنبه 31 تير 1397 زمان : : | نويسنده : | لينك ثابت |

راهنمای جامع تکمیل ظرفیت ازاد 94 رشته تجربی


در ادامه انتخاب رشته دانشگاه آزاد بعد از اعلام نتایج ، انتخاب رشته تکمیل ظرفیت دانشگاه آزاد مهر و بهمن فرصت مجددی است که در اختیار داوطلبان ثبت نام در رشته محل های با آزمون دانشگاه آزاد قرار می گیرد تا با ثبت نام در تکمیل ظرفیت دانشگاه آزاد در رشته محل هایی که ظرفیتشان تکمیل نشده است شانس خود را یک بار دیگر برای قبولی امتحان کنید. مبنای شرکت در تکمیل ظرفیت دانشگاه آزاد 97 کارنامه کنکور 97 شماست . در این مقاله قصد داریم راهنمای تکمیل ظرفیت دانشگاه آزاد مهر و بهمن در رشته تجربی را به شما معرفی کنیم .
چرا راهنمای انتخاب رشته تکمیل ظرفیت دانشگاه آزاد رشته تجربی را نوشته ایم ؟
اصلی ترین گروهی که در تکمیل ظرفیت دانشگاه آزاد با آن سروکار داریم گروه آموزشی علوم تجربی است بنا به دلایل زیر :
1- اولا در گروه های آموزشی غیر از تجربی بیش از 95 درصد رشته محل ها بدون آزمون است و رشته محل هایی که با آزمون بودند و برای انتخاب رشته تکمیل ظرفیت دانشگاه آزاد معرفی می شوند بسیار محدود است. برای اینکه شما را راهنمایی کنیم باید بگوییم اگر ساکن تهران نیستید  و در یکی از رشته های غیر پزشکی و غیر پیراپزشکی مایل به تحصیل می باشید تقریبا تمامی رشته محل های دانشگاه آزاد شهر شما بدون کنکور است.
برای ثبت نام در رشته های بدون کنکور دانشگاه آزاد ، دانشگاه علمی کاربردی ، پیام نور ، غیرانتفاعی و پردیس های خودگردان روی هر یک از عبارات کلیک کنید.
2- می دانیم که تمامی رشته محل های پزشکی و پیراپزشکی تنها از طریق کنکور دانشجو می گیرند و از آنجایی که خیلی از دانش آموزان در انتخاب رشته مرداد ماه هم در دانشگاه های دولتی انتخاب رشته کردند و هم در دانشگاه آزاد و هر 2 را قبول شده اند و از بین این 2 انتخاب دانشگاه سراسری را انتخاب کرده اند بنابراین ثبت نام انتخاب رشته تکمیل ظرفیت پزشکی و پیراپزشکی دانشگاه آزاد حاوی انتخاب های زیاد و جالبی برای دانش آموزان تجربی است که می خواهند از آخرین شانس خود برای ورود به رشته های پزشکی و پیراپزشکی در کنکور استفاده کنند. در این راستا هم مقاله زیر را تقدیم می کنیم و هم می توانید برای مقایسه خود با سایر رقبا از نرم افزار تکمیل ظرفیت دانشگاه آزاد هیوا استفاده کنید. همچنین اگر قصد دارید در تکمیل ظرفیت کنکور سراسری 97 شرکت کنید روی آن کلیک کنید.


 تکمیل ظرفیت دانشگاه آزاد ، یک فرصت استثنایی برای قبولی 

ادامه مطلب

امتياز : نتيجه : 3 امتياز توسط 4 نفر مجموع امتياز : 12


برچسب : تکمیل ظرفیت دانشگاه آزاد, انتخاب رشته تکمیل ظرفیت دانشگاه آزاد 97, تراز قبولی تکمیل ظرفیت دانشگاه, ,
تعداد بازديد : 11

تاريخ : يکشنبه 31 تير 1397 زمان : : | نويسنده : | لينك ثابت |

قبولی ذخیره دانشگاه آزاد چیست


با اعلام نتایج کنکور کارشناسی دانشگاه آزاد 97 مشاهده کردیم که در کارنامه انتخاب رشته دانشگاه آزاد برخی از داوطلبان و در مقابل بعضی از رشته محل های قبولی عنوان " ذخیره " درج شده است. از آنجایی که در سال گذشته هم استفاده از لفظ " ذخیره " در کارنامه دانشگاه آزاد را دیده بودیم ، در این مقاله قصد داریم برای داوطلبان تحصیل در دانشگاه آزاد 97 که عنوان ذخیره در مقابل یکی از رشته محل های انتخابی درج شده است توضیح دهیم این عنوان به چه معناست و چه برداشتی می توان از آن کرد. همچنین می توانید برای اطلاع از تکمیل ظرفیت دانشگاه آزاد کلیک کنید.


 اگر قبولی ذخیره دانشگاه آزاد هستید حق ثبت نام دارید 

ادامه مطلب

امتياز : نتيجه : 2 امتياز توسط 2 نفر مجموع امتياز : 4


برچسب : ذخیره دانشگاه آزاد, ذخیره دانشگاه آزاد 97, ذخیره دانشگاه آزاد چیست, قبولی ذخیره دانشگاه آزاد, ق, ,
تعداد بازديد : 3

تاريخ : يکشنبه 31 تير 1397 زمان : : | نويسنده : | لينك ثابت |

اعلام نتایج تکمیل ظرفیت دانشگاه آزاد


دانشگاه آزاد اسلامی طبق روال سال های گذشته انتخاب رشته تکمیل ظرفیت خود را در دو مرحله برگزار می کند ، مهر و بهمن ماه . انتخاب رشته تکمیل ظرفیت برای داوطلبانی که در انتخاب رشته کنکور سراسری 97 و یا انتخاب رشته دانشگاه آزاد 97 نتوانسته اند در رشته محل دلخواه خود قبول شوند ، از اهمیت ویژه ای برخوردار خواهد بود و به همین دلیل ممکن است در برخی رشته ها تراز قبولی تکمیل ظرفیت و رتبه قبولی تکمیل ظرفیت نه تنها کمتر نشود بلکه با افزایش آن مواجه باشیم . انتخاب رشته تکمیل ظرفیت دانشگاه آزاد برای رشته محل هایی که پذیرش با آزمون و بدون آزمون دارند ولی ظرفیتشان در انتخاب رشته دانشگاه آزاد 97 پر نشده است برگزار می شود که لیست رشته ها از طریق سایت دانشگاه آزاد و در دفترچه انتخاب رشته تکمیل ظرفیت دانشگاه آزاد 97 اعلام می شود . انتخاب رشته تکمیل ظرفیت دانشگاه آزاد که در مهر ماه برگزار شده بود احتمالا همانند روال سال های گذشته در اواخر مهر ماه نتایج نهایی آن اعلام خواهد شد . برای اطلاع از زمان دقیق اعلام نتایج انتخاب رشته تکمیل ظرفیت دانشگاه آزاد 97 می توانید در کانال کنکور سراسری هیوا عضو شوید.ادامه مطلب

امتياز : نتيجه : 3 امتياز توسط 2 نفر مجموع امتياز : 5


برچسب : اعلام نتایج تکمیل ظرفیت دانشگاه آزاد 97, نتایج تکمیل ظرفیت دانشگاه آزاد 97, اعلام نتایج تکمیل ظرف, ,
تعداد بازديد : 3

تاريخ : يکشنبه 31 تير 1397 زمان : : | نويسنده : | لينك ثابت |

مراحل ثبت نام آزمون دکتری


متقاضیان تحصیل در مقطع دکتری دانشگاه های سراسری و آزاد در سال 98 باید در زمان ثبت نام آزمون دکتری که توسط سازمان سنجش اعلام می شود ( آذر ماه 97 ) ، نسبت به تکمیل فرم ثبت نام اینترنتی اقدام کنند . آشنایی با مراحل ثبت نام آزمون دکتری امری مهم و ضروریست ، زیرا در صورت عدم آشنایی با گزینه های فرم ثبت نام ، امکان رخ دادن هر گونه مشکل وجود دارد و روند آزمون دکتری دچار اختلال می شود . در ادامه این مقاله مراحل ، راهنمای تکمیل فرم و نکات مهم ثبت نام آزمون دکتری 98 را ذکر می کنیم .ادامه مطلب

امتياز : نتيجه : 0 امتياز توسط 0 نفر مجموع امتياز : 0


برچسب : مراحل ثبت نام آزمون دکتری 98, فرم ثبت نام آزمون دکتری 98, تکمیل فرم ثبت نام آزمون دکتری 98, ,
تعداد بازديد : 4

تاريخ : يکشنبه 31 تير 1397 زمان : : | نويسنده : | لينك ثابت |

سایت ثبت نام دکتری 98


یکی از متداول ترین سوالات متقاضیان تحصیل در مقطع دکتری دانشگاه های سراسری و آزاد در سال 98 ، آدرس سایت ثبت نام دکتری می باشد . با توجه به اینکه آزمون دکتری سراسری و آزمون دکتری دانشگاه آزاد از سال 96 تا کنون ادغام شده ، تمامی متقاضیان باید به یک سایت برای ثبت نام مراجعه نمایند . ثبت نام آزمون دکتری 98 در سایت سازمان سنجش آموزش کشور به آدرس  sanjesh.org می باشد . لازم به ذکر است که تمامی مراحل ثبت نام دکتری 98 اعم از پرداخت هزینه ثبت نام دکتری 98 ( خرید کارت اعتباری ثبت نام ) و تکمیل فرم ثبت نام دکتری 98 به صورت کاملا اینترنتی بوده و نیازی به مراجعه به سازمان سنجش نیست . بعد از منتشر شدن جدول زمان بندی توسط سازمان سنجش ، متقاضیان باید در بازه زمانی تعیین شده به سایت ثبت نام دکتری 98 که همان سایت سازمان سنجش می باشد ، مراجعه نموده و پس از دانلود دفترچه ثبت نام دکتری 98 فرم ثبت نام را تکمیل نمایند .

در صورتی که در زمان ثبت نام دکتری 98 با سوال یا مشکلی مواجه شدید می توانید با مشاوران مرکز مشاوره تحصیلی هیوا تماس گرفته و از خدمات مشاوره تحصیلی تلفنی این مرکز بهره مند شوید . هم چنین به منظور رفاه حال داوطلبان به محض شروع فرآیند ثبت نام ، لینک ثبت نام آزمون دکتری 98 را در این مقاله قرار می دهیم .ادامه مطلب

امتياز : نتيجه : 3 امتياز توسط 6 نفر مجموع امتياز : 16


برچسب : سایت ثبت نام دکتری 98, لینک سایت ثبت نام دکتری 98, سایت ثبت نام آزمون دکتری 98, لینک سایت ثبت نا, ,
تعداد بازديد : 3

تاريخ : يکشنبه 31 تير 1397 زمان : : | نويسنده : | لينك ثابت |

سایت ثبت نام دکتری دانشگاه آزاد 98

بعد از ادغام آزمون دکتری سراسری و دانشگاه آزاد از سال 96 ، متقاضیان تحصیل در این دانشگاه موظفند در آزمون یکپارچه ای که توسط سازمان سنجش آموزش کشور برگزار می شود ، شرکت کنند . تمامی اطلاعیه های مربوط به پرداخت هزینه و مدارک مورد نیاز ثبت نام  دکتری 98 از طریق سایت سنجش به نشانی sanjesh.org به اطلاع شرکت کنندگان این آزمون می رسد . در نتیجه مراجعه به این سایت به صورت متناوب به داوطلبان توصیه می شود . لازم به ذکر است که ثبت نام دکتری 98 به صورت کاملا اینترنتی بوده و مرحله ای مجزا به اسم ثبت نام دکتری دانشگاه آزاد 98 وجود نخواهد داشت . متقاضیان تحصیل در مقطع دکتری باید در بازه زمانی تعیین شده توسط سنجش ، به سایت ثبت نام دکتری دانشگاه آزاد 98 که همان سایت سازمان سنجش می باشد ، مراجعه نموده و پس از دانلود دفترچه ثبت نام دکتری 98 فرم ثبت نام را تکمیل نمایند . دفترچه ثبت نام دکتری دانشگاه آزاد 98 نیز همان دفترچه ثبت نام دکتری است و مجزا از یکدیگر نیستند .

در صورتی که در زمان ثبت نام دکتری دانشگاه آزاد 98 با سوال یا مشکلی مواجه شدید می توانید با مشاوران مرکز مشاوره تحصیلی هیواتماس گرفته و از خدمات مشاوره تحصیلی تلفنی این مرکز بهره مند شوید . هم چنین به منظور رفاه حال داوطلبان به محض شروع فرآیند ثبت نام ، لینک ثبت نام آزمون دکتری 98 را در این مقاله قرار می دهیم .ادامه مطلب

امتياز : نتيجه : 3 امتياز توسط 15 نفر مجموع امتياز : 49


برچسب : سایت ثبت نام دکتری دانشگاه آزاد 98, لینک سایت ثبت نام دکتری دانشگاه آزاد 98, سایت ثبت نام آزمون د, ,
تعداد بازديد : 8

تاريخ : يکشنبه 31 تير 1397 زمان : : | نويسنده : | لينك ثابت |

عناوين آخرين مطالب ارسالي
صفحات ديگر
تعداد صفحات : 30 | صفحه قبل 1 2 3 4 5 6 7 8 9 ... 29 30 صفحه بعد
امارگیر سایت